Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Smuteční oznámení   (str. 5)
 
milda    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
25.05.2020 00:55
Bydliště: Milky Way
1830 18 1264 
  Píďalka napsal(a):    Celá ta šaráda charty 77 nebyla ničím jiným než přípravou na věci příští, jak je známe dnes, druhé rozkradení majetku Československa od roku 1948, tentokrát západními korporacemi s úlitbou "bohům" v čele...

Slávku, jsi vedle, jak ta jedle!
Veškerá příprava na velké rozkrádání se konala už léta předem, pod patronací institutu "Prognostický ústav", který založila známá KGB.
De fakto, komunistická strana se od uchopení moci r. 1948 ihned začala zajišťovat na dobu, kdy může tu moc ztratit!
Zkus si pročíst něco o tom, odkud pocházejí ti všichni "privatizátoři" v čele s Klausem, Ježkem, Zemanem a mnoha dalšími.
Chartisti byli "jen ubožáci", kteří si nechávali od bolševiků nabít hubu pro svoji pravdu.
Zatímco 90% národa držela hubu a krok!


Mmch, kdyby si ruský lid nechal "rozkrást" majetek západními korporacemi namísto místními oligarchy, mohlo být celé Rusko dnes mnohem bohatší a mnohem dál.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License