E_man 31.05.2020 10:48 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217
85
1826
Ale jo. I to vybíjení by mohlo být realizovatelné.
Největší problém teď vidím v realizací té komory v amatérských podmínkách spolu se žhavenou katodou (asi pokrytou baryem či něčím podobným) jako v magnetronu či elektronkách.
Zephire, nechceš to přijít probrat na jarním srazu?