 | martin11 07.06.2020 19:30 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| E_man napsal(a): Mildo, vzpamatuj se proboha. Byli to vetřelci v jejich zemi úplně stejně jako byli Španělé či kdokoliv jiný v Americe.
Nechceš mít snad za zlé indiánským kmenům, které se postavily vetřelcům na odpor. Viď že ne?! |
...ale budoucí Československo se formovalo právě zde....
...Legie je hrdost našeho národa Čechů a Slováků...a pokud posloucháš nějakého Filipa - a věříš mu tak asi máme velmi rozdílné názory. Filip jest předseda KSČM - komouš - následník...lituji ale tady se asi neshodneme....
p.s. ...jsem spolu asi stejně...staří /mladí/ já *1950 ...a asi jsme prožili jiné mládí a tvůrčí život... ...proto asi máme i jiný přístup k historii |
|