E_man 15.06.2020 06:40 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217
85
1826
Pro začátek nedávám ani ten kelímek s olejem. Mám kousek galia, tak nechám ztuhnout špičku žárovky v tom galiu jako ve vnější elektrodě a uvidím, jestli mi mili (mikro)-ammetr něco ukáže při rostoucím napětí od 50 do 800V. Žhavit budu z aku.