 | martin11 19.06.2020 16:34 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Poota napsal(a): A jak myslíš, že to dopadne?
Poslanci nakonec zakážou klece - a budou tím pádem dražší vejce, protože budeme muset zaplatit jak dražší provoz, tak i likvidaci těch klecí. |
...no a co...klidně ať vajíčko stojí třeba 10.-....ale slípky nebudou trpět
p.s. ...na vajíčkách naše stravování nestojí |
|