 | E_man 27.06.2020 22:36 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Pafixa napsal(a): ...pokud 1cm kubický je úměrný kapacitě 5F, tak v té obrazovce bude malá elektrárna.
0,5 až 1 kWh na 1 cm kubický. |
Problém je ta grafitová anoda zevnitř nanesena na obrazovce, takže žádná elektrárna se asi konat nebude.
Jo ta trioda by asi za vyzkoušení stala. Co kdyby se zkusilo navíc odpálit mřížku výbojem proti anodě!? Snad by to lépe obnažilo cestu elektronům od katody. |
|