 | Píďalka 25.07.2020 07:24 Bydliště: ČR
|
| Řekl bych, že to pan Provazník vystihl velmi přesně. Namísto slušných až příjemných "pracovních" podmínek poskytnutých zaměstnavatelem všem zaměstnaným slepicím vyřízení důchodového zabezpečení několika ještě naprosto neumořeným pracovnicím na náklady měkkosrdcatých pitomců, na nichž se ještě přiživí pár bezcitných pijavic.
Ahoj, Píďalka |
|