Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Zajímavosti z médií   (str. 33)
 
minsc   
06.08.2020 11:00
Bydliště: Příbram
668 51 719 
CERN
 
Tak se nám připravuje nový urychlovač, ještě větší než ten minulý. A to už ten minulý byl největší a nejdražší stavbou v historii.
https://www.technickytydenik.cz/rubriky/veda-vyzkum-inovace/tunel-pro-budoucnost-fyziky_50676.html
Nějak se mi tam nechce líbit to slovo “tunel”, když to má být za víc než dvacet miliard ojro. S tunelama máme tady v ČR nějaké zkušenosti
Jak je vidět tak i v současné situaci se plánují projekty, o kterých není moc jasné komu pomůžou a jak ? Předpokládám že z peněz daňových poplatníků EU, když cenu uváděli v eurech ?
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License