 | martin11 18.08.2020 19:44 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| myslím, že siloměr není pružina - siloměr měří úroveň gravitace....zkus to se skutečnou pružinou - osobně jsem ji vykuchal ze staré rolety...ideální půl metru dlouhá na cca půl kg....závaží musíš přizpůsobit...pak začni laborovat...
pokus v rozjíždějícím autu je krásná ukázka akce a reakce...a to je zase něco jiného...je to jako stejný pokus s ubrusem na stole, kde s ním trhneš a všechno nádobí zůstane na stole |
|