 | buky 19.08.2020 18:00 Bydliště: Slovensko
|
| martin11 napsal(a): ....tak už začni konstruovat ten Magnetický motor....znalostí máš mnoho, hlavně praktických, kyvadlo a jeho síly a všechny dostředivé a odstředivé síly pracují jak si představuješ....takže:...všechny poznatky dej... |
Ten MM skonstruovanej je (foto u pramene), výsledek je však rovnakej jako u tvého písťaku
S odstředivou silou - kyvadlem to však vůbec nemá nic spoločného.
Na tomhle vlákně chci poukázat, že přes experiment se dá dokázat jinej uhel pohledu než se učí a celosvětově prezentuje. MM je jiná káva a moje mozková kapacita asi na to stačit nebude |
|