Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Věci fyzikální - Různé   (str. 9)
 
buky    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
19.08.2020 18:00
Bydliště: Slovensko
427 110 
  martin11 napsal(a):    ....tak už začni konstruovat ten Magnetický motor....znalostí máš mnoho, hlavně praktických, kyvadlo a jeho síly a všechny dostředivé a odstředivé síly pracují jak si představuješ....takže:...všechny poznatky dej...

Ten MM skonstruovanej je (foto u pramene), výsledek je však rovnakej jako u tvého písťaku
S odstředivou silou - kyvadlem to však vůbec nemá nic spoločného.
Na tomhle vlákně chci poukázat, že přes experiment se dá dokázat jinej uhel pohledu než se učí a celosvětově prezentuje. MM je jiná káva a moje mozková kapacita asi na to stačit nebude
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License