 | Adam 26.08.2020 21:14 Bydliště: Praha
|
| Píďalka napsal(a): Specielně Berounský Medvěd byl za sociku jedinné pivo, které se mi nezdařilo dopít.
Ahoj, Píďalka. |
Možná jedině nějaký kozel z Popovic ví, jestli jsi tehdy za socíku vůbec pil v Berounském medvědovi pivo Zlatý kůň a jestli případně nemůže být náhodou i nějaký rozdíl v tom, co teklo tehdy a co teče dnes... |
|