Každá mince má dvě strany - je hezké, že už nebudou slepičky trpět v těsných klecích, tedy aspoň u nás.
Ale současně to bude znamenat zvýšení nákladů a tudíž i vyšší cenu našich vajíček a taky prodej levnějších vajíček dovozových.
Máme se opravdu radovat?