 | martin11 31.10.2020 17:37 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Pafixa napsal(a): ....jsou zpracovávána v Ostravě nejvýkonnějšími počítači:
https://techfocus.cz/2518-pohyb-obyvatel-v-cele-ceske-republ...
Data jsou anonymizována, tedy prozatím.....Velký Bratr tě vidí! |
...OK...pokud chceš bejt neviditelnej, ....nenos sebou mobil...pokud jsi bezúhonný, tak nemáš co tajit....pokud jedeš za milenkou, tak nech mobil doma, aby tě manželka nemohla sledovat...tak vo co gou ...mě vůbec nevadí, když se "bratr" podívá, kde jezdím...
...nejsem politik, podnikatel, mafián ani záletník
otázka je, kdo tento projekt platí a jaký účel má to sledování ...třeba jen statistika...což je šmírování největšího rozsahu |
|