 | Adam 13.11.2020 13:47 Bydliště: Praha
|
| martin11 napsal(a): ....dobrý...velmi dobrý...pokud můžeš napiš o tom více...i na SZ...zas mám ...jako fotograf o čem přemýšlet |
Martine, vůbec nic o té fotografii nevím, takovéhle věci prostě kolují po internetu. Jsem rád, že Tě to zaujalo, jen ten můj záměr to sem dát do vlákna K zamyšlení ani moc nestál na pohledu fotografickém, jako spíš obecněji k zamyšlení... ...nakolik věci vidíme a vnímáme reálně, "reálně", ... |
|