Odhaduju, že ten obrázek je snímaný dvěma kamerama, v patřičném odstupu a úhlovém natočení, současně a patřičně nasvětleno. Následně složeno ve fotoshopu, ale asi by to šlo i s klasickým negativem, dvojexpozicí ve zvětšováku.
Každopádně je to pěkný zrakový klam.