 | Adam 24.11.2020 18:18 Bydliště: Praha
|
| Vkládám jen tak...
Kolegyně má umrtí v rodině, tak jsem po nějaké kapce empatie a "jalového" utěšování přidal ještě něco dalšího - v souvislosti s tím, že smrt pro daného člověka pravděpodobně vůbec neznamená celkový konec jeho existence...
Náš fyzický svět, který umíme nahmatat a který jsme zvyklí vnímat jako věrohodnou realitu, je ve skutečnosti jen malým ostrůvkem daleko složitějších a větších světů a podstat, které na těch fyzicky nahmatatelných věcech nestojí…
Tedy, že úvahy o nějaké posmrtné cestě nejsou až takové pochybné nadpřirozeno... A že mi vlastně připadá ten náš známý fyzický a hmatatelný svět jako mnohem pochybnější nadpřirozeno... |
|