 | buky 07.01.2021 20:19 Bydliště: Slovensko
|
| martin11 napsal(a): p.s. ...se zeptám, k čemu to potřebuješ vědět |
Trefně poznamenal Had na rozdíl v chápaní energie a Newtonovej fyziky. Já jako laik se sostředím na výsledek pokůsu. Mohou být i reálně predpokladané. Ak se pokouším sestrojit MM, tak jsem pre vysokoškolsky vzdelaných blbec a nerozumím fyzice. Pokud jde o matematiku, tak mám před ní respekt a bez ní se s pragmatických důvodu fyzika dělat nedá. Ovšem nebudu respektovat některé bludy, které se přes matematiku popisují.Tak si Martine představ, že když budeš měřit čas přes přesípací hodiny na planétě Jupiter, tak bude z důvodu větší gravitace čas plynout rychleji. AMEN
Zákon zachování energie. Na dlhší debatu |
|