 | Adam 02.02.2021 02:57 Bydliště: Praha
|
| Pafixa napsal(a): Chalani, on stojí pred stolicou súdnou tam hore.....ako každý budem. |
Kucí, ono to sem sice nepatří, ale většině lidem začne vyjíždět jejich "životní účtenka" ještě před tou súdnou stolicou...
... Až budou s bolavými klouby sedět sami v nějaké místnosti jen s televizí, nahluchlí, bez upřímných přátelských návštěv, bez zájmu okolí, s lékovými krabičkami vyskládanými na stolku atd. Pak už většinou nebývá úniku a člověku nezbyde, než začít vnímat i takové myšlenky, které jsou v mysli zatlačené někde
až hodně vzadu...
|
|