martin11 23.03.2021 15:11 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
Toto vlákno se jmenuje .."Vzestup...."
Zde je úvaha o tom, co nás pravděpodobně čeká....po stránce finanční....vím, peníze nejsou vše, ale je to "transformátor" naší práce....jak bude v nedaleké budoucnosti???...doporučuji přečíst a udělat si vlastní úsudek...a také se podle toho zachovat...každý po svém....i zde je na místě rčení..."štěstí přeje připraveným...."