 | Píďalka 13.05.2021 20:46 Bydliště: ČR
|
| vrksah napsal(a): https://odysee.com/@majos777:6/VID_20210511_121851_318:8 |
Problém je, že až si v týhle hrůze smočí rypák a prohlédne alespoň 30% lidí, bude už pro 99% lidí včetně nich pozdě s tím něco udělat alespoň sami za sebe a své pitomky.
No a jestli lidstvo tenhle zatím poslední výstřelek psychopatické neplodnosti nepřežije, možná tím lépe, protože těch katastrof už tu byla celá řada a vždycky to po takovém pádu končí stejně, i když v různých podobách. Naše důležitost končí ve spárech a jen bezcitný psychopat se tu asi musí naučit o čem to vše je na utrpení plodných.
Píďalka (nemáme tu smajlíka "Love you" tak aspoň) |
|