Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    COVID-19 - Pochybnosti, skryté podstaty, prevence, důsledky   (str. 59)
 
Píďalka   
13.05.2021 20:46
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
  vrksah napsal(a):    https://odysee.com/@majos777:6/VID_20210511_121851_318:8

Problém je, že až si v týhle hrůze smočí rypák a prohlédne alespoň 30% lidí, bude už pro 99% lidí včetně nich pozdě s tím něco udělat alespoň sami za sebe a své pitomky.

No a jestli lidstvo tenhle zatím poslední výstřelek psychopatické neplodnosti nepřežije, možná tím lépe, protože těch katastrof už tu byla celá řada a vždycky to po takovém pádu končí stejně, i když v různých podobách. Naše důležitost končí ve spárech a jen bezcitný psychopat se tu asi musí naučit o čem to vše je na utrpení plodných.

Píďalka (nemáme tu smajlíka "Love you" tak aspoň)
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License