Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    COVID-19 - Pochybnosti, skryté podstaty, prevence, důsledky   (str. 60)
 
Píďalka   
22.05.2021 23:11
Bydliště: ČR
1379 447 1792 
Něco jsem pro vás přeložil.

https://off-guardian.org/2021/05/18/how-the-cdc-is-manipulating-data-to-prop-up-vaccine-effectiveness/

18 květen, 2021

Jak CDC (USA, Center for Disease Control) manipuluje s daty, aby podpořilo “účinnost očkování”. Jejich nové směrnice uměle sníží počet případů “průlomových infekcí” u očkovaných, zatímco stará pravidla budou nadále zveličovat počty případů u neočkovaných.

Kit Knightly

Americké CDC upravuje své praktiky záznamů dat a testování Covidu 19, aby to vypadalo, že pokusné genové léčení “očkováním” je účinné v předcházení této údajné nákazy. Nedělali s tím tajnosti a změny uvedli na svých stránkách na přelomu dubna a května (ačkoliv při tom přirozeně nepřiznali svou celkem jasnou motivaci jež za těmi změnami stojí.)

Podfuk spočívá v jejich hlášení toho, čemu říkají “průlomové infekce”, tedy nákazy infekcí Covid 19 u lidí již plně očkovaných proti Sars-Cov-2, kteří se přesto nakazili.
V kostce, těm kdo byli ochotni dávat pozor, byl Covid 19 již dlouho odhalen jako naprosto uměle vytvořená povídačka o pandemii, založená na dvou klíčových faktorech:

a) Falešně pozitivní testy. Nespolehlivý PCR test může být zmanipulován k nahlašování vysokých počtů falešně pozitivních úpravou hranice cyklování vzorku (CT hodnota)

b) Nabubřelá čísla případů. Neuvěřitelně široká definice “případ Covid”, používáná na celém světě, uvádí každého s pozitivním testem jako takový, i když ti lidé neměli jakékoliv příznaky nemoci.

Bez těchto dvou pravidel by neexistovala žádná pozoruhodná pandemie a nyní CDC zavedla dvě změny pravidel jen pro očkované, což znamená, že ta předešlá pro ně teď neplatí.

Zaprvé jimi pro očkované snižují CT hodnotu, když testují vzorky od podezřelých z “průlomové infekce”.

(Citace z CDC instrukcí pro státní zdravotní instituce z konce dubna, jak přistupovat k “možným průlomovým infekcím”.)

“Pro případy se známou RT-PCR hranicí (hodnota Ct) poskytněte CDC pro určení souslednosti jenom vzorky s Ct hodnotou do 28 cyklů. (Souslednost s vyšší Ct hodnotou není vhodná)”

Po dobu pandemie byly Ct hodnoty vyšší než 35 normou a laboratoře po celém světě zabíhaly až přes Ct 40 cyklů. V zásadě, laboratoře prováděly tolik cyklů, kolik bylo potřeba aby docílily pozitivních výsledků a to přes varování odborníků, že je to bezcenné. (I sám Fauci prohlásil, že cokoliv přes 35 cyklů je bezvýznamné.) Ale teď, a to platí jen pro plně očkované lidi, přijme CDC jen pozitivní vzorky dosažené při 28mi cyklech a méně. Za tím se může skrývat jedině úmyslné rozhodnutí, jehož účelem je snížení oficiálních počtů očkovaných lidí s “průlomovou infekcí”.

No a zadruhé, bezpříznakové a mírně příznakové infekce již nebudou uváděny jako případy Covid 19. Ano, přesně tak. I když bude souslednost odebraného vzorku s nízkou Ct hodnotou do 28mi cyklů určena jako virus, udávaný za příčinu C-19, CDC nebude případ zaznamenávat jako průlomovou infekci, pokud z ní nevyplyne hospitalizace, nebo úmrtí.

Z jejich webovky:

“Od 1. května 2021 přešla CDC od sledování všech nahlášených průlomových infekcí k soustředění se na určení a zkoumání pouze hospitalizovaných a zemřelých z jakékoliv příčiny. Toto přehození výhybky pomůže maximalizovat kvalitu dat sebraných o případech největší klinické a veřejně zdravotní důležitosti. Předešlá data případů, naposledy doplněných 26. Dubna 2021, jsou nadále dostupná pouze informativně a nebudou již doplňována.”

Takže tak. Budete-li bez příznaků, nebo jen s “mírnými” příznaky, tak už nebudete počítáni mezi případy Covid 19, ale jen tehdy, pokud jste byli očkováni. CDC tímto vyhlásila novou politiku, která v podstatě vytvořila dvojí způsob diagnostiky. To od teďka znamená, že neočkovaní budou daleko snáze a častěji diagnostikováni jako Covid pozitivní než očkovaní.

Uvažte:

Osoba “A” nebyla očkována. Testovala pozitivně na Covid PCR testem při 40ti cyklech a přesto, že neměla žádné příznaky, se dostala do oficiálních, statistických záznamů jako případ Covid 19.

Osoba “B” byla očkována. Testovala pozitivně při 28 a méně Ct cyklech a strávila šest neděl v posteli v horečkách. Ale že nešla do nemocnica, či nezemřela, není oficiálně zaznamenána jako Covid 19 případ.

Osoba “C”, také plně očkovaná, zemřela v nemocnici s dýchacími potížemi ve vysokých horečkách. Jenže její PCR test byl pozitivní při více než 28ti Ct cyklech a tudíž oficiálně nekvalifikuje jako případ Covid 19.

CDC jasně předvádí “krásu” onemocnění chorobou, která se objevuje a mizí podle metru, který na ni někdo použije. Aby bylo jasno. Pokud by byla tato nová pravidla a přístup ke Covidu 19 použita po celém světě na všechny od Prosince 2019, nikdy by se žádná pandemie nekonala. Pokud je pak aplikujete jen pro očkované, zatímco pro neočkované zachováte stará pravidla, je jedinným možným výsledkem to, že oficiální čísla budou ukazovat neskutečně více nakažených neočkovaných, než průlomově nakažených, očkovaných.

Tato politika je určena k neustálému nafukování jedné skupiny čísel a k minimalizování druhé skupiny čísel.

O co zde tedy kráčí, pokud ne o jasné, úmyslné klamání?

Píďalka
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License