Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    COVID-19 - Pochybnosti, skryté podstaty, prevence, důsledky   (str. 61)
 
vrksah   
23.05.2021 17:39
Bydliště: Praha
321 102 556 
  Pafixa napsal(a):    ..no odsoudit je velmi lehké a laciné. Dcera se rozhodla pro očkování, protože jako učitelka chtěla dělat své povolání, které ji baví a obzvláště v této době musím uznat, že jak naprosto systém a vláda odepsali všechny...

..no nechat se naočkovat je snadné a pohodlné.
Nechci nikoho soudit, ale u lidí ve videu, je vidět, že nějak moc nad očkováním nepřemýšleli, velký bratr řekl, že je to nutné, tak to uděláme. Až po té začali přemýšlet.
Z mého okolí a z netu vidím, že jsou 2 hlavní skupiny lidí, kteří se nechali naočkovat:
1. Jen proto, aby měli klid a pohodlný život, to totiž nevyžaduje přemýšlení, a nemusí nic dělat, však ono to nějak dopadne.
2. Ze strachu.
Věří, že očkováním znovu získají bezpečnost a svobodu, které stejně nakonec obojí ztratí.
V jiné pozici jsou např. staří lidé v domovech důchodců a v ústavech a znám i případy doma, kdy tito lidé jsou doslova donuceni k očkování, někdy dost nevybíravě.

Jestli je magnet hoax nebo ne, to je pro mě vedlejší, ale že vaše dcera nic nepozorovala, ještě nic neznamená, jak je vidět i na videu. David Formánek, říká, že zná očkované lidi, kterým magnet drží na místě vpichu, a lidi kterým tam magnet nedrží. Proto i toto kontroverzní téma zařadil na jeho server a je si vědom toho, že může být použito k diskreditaci celé jeho práce.

Každý si zaslouží být za svou volbu respektován.
Kéž jsou šťastny všechny bytosti.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License