 | Pafixa 07.06.2021 22:14 Bydliště: Masada
|
| minsc napsal(a): Tak tohle je taky dost zajímavě podané o vakcínách, a podle všeho z oficiálních zdrojů...
https://www.topcz.net/matematika-veda-kerou-politickymi-zvas... |
Je nutno si připustit, že jde o proces zavedení "řízení populace", tedy zase jen znova "zvůle mocných" jako kolikráte v historii lidské. Mocní jsou de fakto nemocní. Nabubřela jim ega do gigantických rozměrů a podle mnohých vědomnějších podlehli "iluzi" že mohou tímto bioterorismem ovládnout všechny. Nicméně znalost DNA je natolik "ubohá" že myslím celý tento proces je "iluzorní" stejně jako je utopií celý ten projekt "Brave New World" a Velký reset. Je to válka proti lidstvu a lidství, čímž to shledávám v podstatě válkou proti přirozenosti, proti přírodě a proti přirozené evoluci. Totálně materialističtí vědci a elity vyzbrojené technologiemi si troufají ovládnout planetu. Jen z toho svého záměru vypustili podstatnou věc - "příroda a život jako takový jsou samosměrné" - nenechají si diktovat. Jsou "adaptivními mistry" a "sami sebe směrují do harmonického souladu".
Možná je to trochu nesrozumitelné, ale výsledek tohoto procesu nebude žádný reset, ale zcela nová "kvalita". Jen takový příměr, Země je kulatá, a tedy pokud někdo tlačí vše kolem sebe na "západ" ať chce nebo nechce objeví se na "východě". A posléze se dostane do bodu 0 - do počátku své snahy.
"...oni netuší, co činí.." Bude to jinak než slepě plánují.
O tom jsem vnitřně přesvědčen.
Je to jen po "komunismu" další utopie. |
|