Bomba chlape,skoda ze nebydlim nekde kolem tebe,ukecaval bych te stat se tvym linuxzakem:-),zamakam na tom,at je ze me linuxak,chci totiz wokna zavrhnout uplne,kdyby pro nic jinyho tak uz proto co ten kreten kterej je kdysi ukradl a prohlasil za svy provadi svetu!