 | vrksah 05.01.2022 18:35 Bydliště: Praha
|
| ourel napsal(a): Destilovanou vodu kupuju v lékárně, litr za 65Kč. Spotřeba destilky je opravdu zanedbatelná, ubývá velmi pomalu. Problém je, že spíš degraduje. Když ji nechám v přístroji pár týdnů, přístroj ji potom vyhodnotí jako... |
Děkuji Tobě i Martinovi za odpovědi, tak ten výdaj na vodu jde. Koupi inhalátoru zvážím, uvidím, jak to pomohlo tvému kamarádovi. A hlavně musím našetřit penízky . |
|