Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vodík a jeho aplikace pro zdraví   (str. 29)
 
ourel   
05.01.2022 20:49
Bydliště: Praha
745 84 1216 
  martin11 napsal(a):    ...zkus nejdříve vodu převařenou, myslím, že utrácet za vodu z lékárny je škoda. Pokud si můžeš sehnat vodu měkčí....třeba dešťovku a tu převařit, máš téměř destilku ...pro H2 vodu mám s dešťovkou /převařenou/...

V návodu k inhalátoru je výslovně zdůrazněno:

- nepoužívejte kohoutkovou vodu
- nepoužívejte vodu z domácích filtrů
- nepoužívejte minerální vodu

Podle mě se převařením vody minerály, které ucpávají vodíkovou buňku, z vody nevytratí.
Snad ta dešťovka...

Přístroj má i svůj program na čištění.

vrksah: Jestli dorazíš na jarní sraz, vezmu tam inhalátor, můžeš sám vyzkoušet. Je pouze potřeba nekuřácké prostředí...
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License