Nechápu, co je na té chybě tak fatálního?!?
Já například Grub nemám vůbec žádným heslem chráněný a je mi úplně lhostejné, že mi tím pádem může někdo třeba změnit implicitně zaváděný systém a nebo pořadí nabídek Grubu.
Ani mi není jasné, co by tím asi tak získal