 | Poota 17.12.2015 15:50 Bydliště: Praha
|
| čučo napsal(a): Existuje verzia windowsu ktorá je uplne zdarma a bez akýchkolvek licenčných poplatkov. |
Jasně - je to stejná strategie, kterou používají shareware programy - jsou úplně zadarmo, ale fungují jenom omezeně a pro plnou funkčnost je potřeba si zaplatit.
Je to asi tak jako kdyby někdo nabízel úplně zadarmo textový editor, který neumí velká písmena, háčky, čárky a interpunkci - ale za nějaký obnos se to k němu dá dokoupit.
To podle mně není program zadarmo - to je zadarmo jenom návnada! |
|