 | Poota 11.07.2022 16:59 Bydliště: Praha
|
| E_man napsal(a): Voda není "vytahována váhou vody", ale je vytahována podtlakem, který ta voda způsobila!!!!! |
Mám nejspíš značné mezery ve vzdělání, dokonce ani nevím v kterém místě té hadice by se měl způsobený podtlak měřit a jaké hodnoty by měl dosahovat ...
Ještě štěstí, že je tu ten E_man, který to vždycky uvede na pravou míru a nedá nikomu zbloudit |
|