Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Torixovo vlákno - Magnetický motor   (str. 5)
 
Torix   
20.07.2022 11:02
Bydliště: Na sihoti 20, Košice
348 130 
  martin11 napsal(a):    ...nejsem strojař, ale proč dvouřadové ložisko....kolik kg bude na houpačku působit...a ???? ...jsi docela odvážný...do motoru komponovat takový kus Fe..!!!!osobně jsem všechna ložiska řešil v plastu...jsou na to...

.... a nooo ono je to dosť potrebné pretože bude tam pôsobiť viac síl a z viacerých smerov tak aby sa to ložisko tak skoro nevybilo a niečo vydržalo. .... a sila F1 bude pôsobiť priamo na hor, sila F2 samozrejme spolu so silou F1 bude pôsobiť pri približovaní aj keď najväčšie protisily sa obídu a potom sila F3 opäť spolu so silou F1 pri zábere magnetu a to dostáva ložisko do výkyvu čiže časom sa vybije ale dvojradové to bude vedieť znášať dlhšie vzhľadom na svoju konštrukciu. .... a prikladám načrtnutý obrázok.
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License