 | Torix 20.07.2022 11:02 Bydliště: Na sihoti 20, Košice
|
| martin11 napsal(a): ...nejsem strojař, ale proč dvouřadové ložisko....kolik kg bude na houpačku působit...a ????
...jsi docela odvážný...do motoru komponovat takový kus Fe..!!!!osobně jsem všechna ložiska řešil v plastu...jsou na to... |
.... a nooo ono je to dosť potrebné pretože bude tam pôsobiť viac síl a z viacerých smerov tak aby sa to ložisko tak skoro nevybilo a niečo vydržalo. .... a sila F1 bude pôsobiť priamo na hor, sila F2 samozrejme spolu so silou F1 bude pôsobiť pri približovaní aj keď najväčšie protisily sa obídu a potom sila F3 opäť spolu so silou F1 pri zábere magnetu a to dostáva ložisko do výkyvu čiže časom sa vybije ale dvojradové to bude vedieť znášať dlhšie vzhľadom na svoju konštrukciu. .... a prikladám načrtnutý obrázok.
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|