 | Torix 20.07.2022 15:40 Bydliště: Na sihoti 20, Košice
|
| E_man napsal(a): Torixi, původně jsem vůbec nechtěl reagovat, ale protože jsem tě podpořil, věř že to bylo omylem v alkoholovém opojení kliknutím na nesprávnou ikonu, za což se omlouvám, protože ten "palec nahoru" už nedokážu... |
OK. .... a tak daj v novom komente palec dole a je to vybavené. .... a pretože ak to tak cítiš je treba to dať na javo. |
|