Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Torixovo vlákno - Magnetický motor   (str. 6)
 
Torix   
21.07.2022 20:05
Bydliště: Na sihoti 20, Košice
348 130 
  martin11 napsal(a):    z praxe...mojí...je úplně jedno, jestli magnet v motoru vydrží magnetovat minutu nebo deset roků...problém je jinde...nevím co bych za to dal, kdyby se mě motor točil pět minut a magnety by přestaly magnetovat.... ...

.... a prepáč ale ja postupujem a tieto informácie - vedomosti mi budú užitočné. .... a zajtra mi prídu ložiská ktoré so objednal. .... a pozri nebudem tu básniť a chváliť niečo čo ešte nebolo ani vlastne postavené a ani odskúšané ale celý život som sa snažil zbierať čo najviac formácii tak ako z teórie tak aj z praxe. .... a nie samozrejme priamo z MM pretože funkčný ako viem zatiaľ nejestvuje ale aj z nefunkčných konštrukcií a to z ich chýb aby som sa práve tomu vyvaroval. .... a ak uvažujem v dlhodobejšom časovom horizonte čo príde pretože môj MM pobeží, tak informácie o životnosti magnetov samozrejme budú vhod. .... a zaoberám sa tým vlastne väčšinu svojho života ale až teraz som dostal príležitosť to skutočne zrealizovať. .... a nebudem tu opäť vysvetľovať prečo verím že môj MM skutočne pobeží inak by som sa nezaoberal zbytočnosťami ako vravíš ty no pre mňa to zbytočnosti nie sú. .... a vieš, ak nemáš cieľ, život je o ničom. .... a mal som aj také obdobie vo svojom živote a trvalo to pár rokov no potom som dostal impulz od niekoho vtedy mne veľmi blízkeho. .... a ja tomu vravím osudové nasmerovanie života. .... a posledných 15 rokov vlastne ani nenosím nič podstatnejšie v hlave a priznávam striedavo sa mi to darilo a zas som sa potkol ale stále som vstal a som až tu a teraz to nevzdám aj keby som na to mal niekedy už tú najväčšiu chuť. .... a ostáva pár mesiacov, možno 3, možno 4 takže skončím až bude ten správny čas a to čas víťazstva. .... a ešte sa chcem poďakovať hoci samozrejme už len dodatočne za vytvorenie tohoto vlákna správcovi fóra. .... a tak Vďaka.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License