Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Torixovo vlákno - Magnetický motor   (str. 6)
 
E_man    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
22.07.2022 08:08
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 85 1826 
  Torix napsal(a):    . .... a toto sú faktory ktoré to ovplyvňujú. .... a teda ak sa to potvrdí, celá jeho funkčnosť tak na tom môžem stavať a bude sa môcť ísť rovno na väčší prototyp kde už ale budú určité danosti overené. .... a takto...

. .... a toto sú faktory ktoré to ovplyvňujú. .... a teda ak sa to potvrdí, celá jeho funkčnosť tak na tom môžem stavať a bude sa môcť ísť rovno na väčší prototyp kde už ale budú určité danosti overené. .... a takto budem mať opäť čas na rozmýšľanie ako a čo ešte zlepšiť. .... a dvojradové ložisko práve kvôli overeniu si niektorých faktov. .... a potom takto mám v prípade dosiahnutia funkčnosti v rukách už nejaké tromfy a dá sa počítať s možnosťou že získam nejakých sponzorov na postavenie už výkonnejšieho generátora. .... a práve preto postupujem takto. ....

Jinými slovy, "v případě že se potvrdí funkčnost" tvého zařízení dostane lidstvo nekonečný zdroj energie.
Historie vynalézání je poseta hrobečky těch co se o to nejméně od doby Archiméda pokoušeli.
I tak ti přeji, aby jsi dopadl lépe!
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License