Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Torixovo vlákno - Magnetický motor   (str. 7)
 
Torix   
22.07.2022 16:36
Bydliště: Na sihoti 20, Košice
348 130 
  martin11 napsal(a):    dík za info o ložisku....dobré výborná, i když dražší značka....tohle ložisko vydrží všechno... ...z posledního tvého příspěvku je vidět, že přemýšlíš opravdu hodně dopředu, řekl bych přímo až za horizont...

.... a opäť vďaka ale mám skôr pocit že bude lepšie ak sa skompletizuje pár generátorov a prepoja sa sériovo, paralelne a tak sa dosiahne väčší výkon pretože zas do veľkých rozmerov sa ísť nedá. .... a aj s týmito magnetmi som mal problém s výrobou, pretože firmy nechcú veľmi ísť do niečoho neovereného. .... a zatiaľ budem len pri zemi pretože chcem to vidieť bežať no a potom nech sa Európe darí v energetike pretože si to myslím. My Európania si zaslúžime mať vlastné energetické zdroje.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License