 | Torix 22.07.2022 16:36 Bydliště: Na sihoti 20, Košice
|
| martin11 napsal(a): dík za info o ložisku....dobré výborná, i když dražší značka....tohle ložisko vydrží všechno...
...z posledního tvého příspěvku je vidět, že přemýšlíš opravdu hodně dopředu, řekl bych přímo až za horizont... |
.... a opäť vďaka ale mám skôr pocit že bude lepšie ak sa skompletizuje pár generátorov a prepoja sa sériovo, paralelne a tak sa dosiahne väčší výkon pretože zas do veľkých rozmerov sa ísť nedá. .... a aj s týmito magnetmi som mal problém s výrobou, pretože firmy nechcú veľmi ísť do niečoho neovereného. .... a zatiaľ budem len pri zemi pretože chcem to vidieť bežať no a potom nech sa Európe darí v energetike pretože si to myslím. My Európania si zaslúžime mať vlastné energetické zdroje. |
|