 | Torix 26.07.2022 13:43 Bydliště: Na sihoti 20, Košice
|
| | .... a tak tie magnety som videl ale je tam vlastne iné magnetovanie. .... a nie na plochu ale na ovál. Takže nevie akým spôsobom majú byť uložené ani ako je myslený či už príťah, alebo odpudzovanie. .... a potom tam je celkom iná princíp usporiadania magnetov rotora a statora. .... a na tých ďalších obrázkoch sú celkom iné tvary magneto a celkom iný princíp. .... a ako som uviedol už skôr každý má svoju vlastnú víziu technického riešenia MM. .... a ja osobne som s tým začal v 12 rokoch, ešte za hlbokého socíku. .... a za tie roky čo ubehli som sledoval rôzne mechanické zariadenia ako pracujú, akým spôsobom sú poprepájané rôzne mechanizmy a aký vplyv to má na chod toho ktorého stroja. .... a v podstate mi vychádzalo že so postupoval správne keď som zvolil preklápacie zariadenie odvodené z ventilovej sústavy OHC s časovaním priblíženia a vzdialenia magnetov na statore. .... a ako tu bolo poznamenané je to najviac namáhaná časť celého generátora a preto aj tie dvojradové ložiská. .... a nooo finále sa konečne približuje takže uvidím ako to dopadne. |
|