Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Torixovo vlákno - Magnetický motor   (str. 7)
 
Torix   
26.07.2022 13:43
Bydliště: Na sihoti 20, Košice
348 130 
.... a tak tie magnety som videl ale je tam vlastne iné magnetovanie. .... a nie na plochu ale na ovál. Takže nevie akým spôsobom majú byť uložené ani ako je myslený či už príťah, alebo odpudzovanie. .... a potom tam je celkom iná princíp usporiadania magnetov rotora a statora. .... a na tých ďalších obrázkoch sú celkom iné tvary magneto a celkom iný princíp. .... a ako som uviedol už skôr každý má svoju vlastnú víziu technického riešenia MM. .... a ja osobne som s tým začal v 12 rokoch, ešte za hlbokého socíku. .... a za tie roky čo ubehli som sledoval rôzne mechanické zariadenia ako pracujú, akým spôsobom sú poprepájané rôzne mechanizmy a aký vplyv to má na chod toho ktorého stroja. .... a v podstate mi vychádzalo že so postupoval správne keď som zvolil preklápacie zariadenie odvodené z ventilovej sústavy OHC s časovaním priblíženia a vzdialenia magnetov na statore. .... a ako tu bolo poznamenané je to najviac namáhaná časť celého generátora a preto aj tie dvojradové ložiská. .... a nooo finále sa konečne približuje takže uvidím ako to dopadne.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License