| Zdravím.. ...celkem zajímavé. Myslím,že Pafixa jen sdělil víc než názor, sdělil své přesvědčení. Na to má nárok každý a těžko lze přesvědčenému něco doporučovat nebo radit. Je to k tématu celkem přínosné.
Ty poslední tři roky ho zjevně přivedli k jeho přesvědčení. Možná by mu admin mohl opravit ty překlepy, ale je to i tak jasné a sdělené od srdce. A k tématu.
Každý mohl nabýt za ty poslení roky konkrétního přesvědčení, protože to byla velká katastrofa a měla i svou predikci.
O čem Vás přesvědčila? Jedno přesvědčení tu už je. |
|