Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Katastrofické hrozby, kataklyzmata   (str. 2)
 
Charlie    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
02.09.2022 15:34

Zdravím..
 
...celkem zajímavé. Myslím,že Pafixa jen sdělil víc než názor, sdělil své přesvědčení. Na to má nárok každý a těžko lze přesvědčenému něco doporučovat nebo radit. Je to k tématu celkem přínosné.

Ty poslední tři roky ho zjevně přivedli k jeho přesvědčení. Možná by mu admin mohl opravit ty překlepy, ale je to i tak jasné a sdělené od srdce. A k tématu.

Každý mohl nabýt za ty poslení roky konkrétního přesvědčení, protože to byla velká katastrofa a měla i svou predikci.

O čem Vás přesvědčila? Jedno přesvědčení tu už je.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License