Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Katastrofické hrozby, kataklyzmata   (str. 2)
 
Allamouti   
03.09.2022 17:55

87 37 
Tak ono zmena to bude. Minimálne od roku 2000 sa hovorí o zmene. Nás sa bohužiaľ týka tá hmota. Zatiaľ ešte stále žijeme v hmote, aspoň naše schránky ano. Je možné súhlasiť v tom, že žiť sa má v prítomnosti, ale existuje tiež také príslovie, že: šťastie praje pripraveným. To je možné vztiahnuť na ľubovolnú predikciu, napríklad na zimné problémy s energiami, ale aj na katastrofy ako sú povodne, lesné požiare, zemetrasenia a iné, tie najhoršie. Tých, ktorých zaujíma ako by to mohlo vyzerať v ten posledný deň, tak si môžete pozriť aj film: These Final Hours (2013)
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License