 | Allamouti 03.09.2022 17:55
|
| | Tak ono zmena to bude. Minimálne od roku 2000 sa hovorí o zmene. Nás sa bohužiaľ týka tá hmota. Zatiaľ ešte stále žijeme v hmote, aspoň naše schránky ano. Je možné súhlasiť v tom, že žiť sa má v prítomnosti, ale existuje tiež také príslovie, že: šťastie praje pripraveným. To je možné vztiahnuť na ľubovolnú predikciu, napríklad na zimné problémy s energiami, ale aj na katastrofy ako sú povodne, lesné požiare, zemetrasenia a iné, tie najhoršie. Tých, ktorých zaujíma ako by to mohlo vyzerať v ten posledný deň, tak si môžete pozriť aj film: These Final Hours (2013) |
|