 | Poota 28.12.2015 23:49 Bydliště: Praha
|
| Adam napsal(a): ... k výraznějším změnám vlastní rotace Země kolem své osy nedošlo a bude to vězet v něčem jiném. |
V "něčem jiném" - souhlasím, ale v čem?
Hodit to jenom na nějaké "obrazné vyjádření" mi připadá natolik jednoduché že až poněkud zbabělé. Tím pádem by už nebylo o čem se bavit.
Takže bych raději uvažoval o té druhé možnosti, a to že to není jenom takový nějaký kec a zkusil bych probrat nějaké další možnosti.
Průlet něčeho kolem Země se Ti z nějakého důvodu nelíbí, i když nevím proč. Mně se zase nezdá, že by něco takového prolétlo kolem nás dvakrát za sebou a pak už nic. To už bych spíš bral jenom jeden průlet dvou kousků najednou - ale proti gustu žádný dišputát. |
|