 | Adam 01.01.2016 21:11 Bydliště: Praha
|
| Někomu chybí informace o škodlivosti, jiný takové informace z principu odmítá, jelikož je třeba přímo vychován k povýšenému či jakkoli nadřazeneckému přístupu vůči svému okolí.
Ale odhaduji, že největší podíl bude těch, ke kterým se ta informace dostane v plné síle, ale ti lidé mají v sobě dokonalou pojistku - člověk dovede být mistrem světa ve výmluvách a v sebenalhávání, jen aby nemusel něco řešit, měnit, nebo se v rámci dobré věci částečně vzdát nějakého komfortu... |
|