 | Energy1 12.02.2023 11:44
|
| | Figuera byl uznávaný profesor fyziky, opravdu bedna, něco jako u nás v ČR prof. Kulhánek a dokázal využít kličky, co odvrácená strana fyziky nabízí. Rozhodně to nebyl žádný šarlatán a podvodník, jak si veřejnost myslí, i když hodně z nich se v minulosti právě podvodníky ukázaly, což od jisté doby veřejné mínění hází všechny osobnosti a jejich tvorbu do jednoho pytle, také od mala do nás cpou, že nelze vyrobit více než se vloží. Přenést se přes tuto skutečnost znamená přenést se přes vlastní vědomí, přes vlastní já. A s tím má většina lidí problém, myslí si, že to co se naučili ve škole je správné a tak to má být. Pracovat na volných energiích znamená si udělat pořádek především ve své hlavě a odpoutat se od systému ve kterém žijem. Protože ten hnací motor dokončit projekt je hlavně o vědomí, vytrvalosti a odhodlání. Jsem úplně normální obyčejný člověk s výučním listem, nemám ani maturitu, ale dokázal jsem velké věci na vědecké úrovni. Není to o škole, učení mě nikdy nebavilo a neviděl jsem v něm smysl. Vždy jsem chtěl pracovat ve vývojovém týmu moderních technologií a teď mám možnost pokud se vydám tímto směrem. Figuera bude prodán a bude sloužit jedné nejmenované společnosti v ČR, možná se o tom dozvíte |
|