Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 11)
 
Energy1   
12.02.2023 11:44

1955 112 2046 
Figuera byl uznávaný profesor fyziky, opravdu bedna, něco jako u nás v ČR prof. Kulhánek a dokázal využít kličky, co odvrácená strana fyziky nabízí. Rozhodně to nebyl žádný šarlatán a podvodník, jak si veřejnost myslí, i když hodně z nich se v minulosti právě podvodníky ukázaly, což od jisté doby veřejné mínění hází všechny osobnosti a jejich tvorbu do jednoho pytle, také od mala do nás cpou, že nelze vyrobit více než se vloží. Přenést se přes tuto skutečnost znamená přenést se přes vlastní vědomí, přes vlastní já. A s tím má většina lidí problém, myslí si, že to co se naučili ve škole je správné a tak to má být. Pracovat na volných energiích znamená si udělat pořádek především ve své hlavě a odpoutat se od systému ve kterém žijem. Protože ten hnací motor dokončit projekt je hlavně o vědomí, vytrvalosti a odhodlání. Jsem úplně normální obyčejný člověk s výučním listem, nemám ani maturitu, ale dokázal jsem velké věci na vědecké úrovni. Není to o škole, učení mě nikdy nebavilo a neviděl jsem v něm smysl. Vždy jsem chtěl pracovat ve vývojovém týmu moderních technologií a teď mám možnost pokud se vydám tímto směrem. Figuera bude prodán a bude sloužit jedné nejmenované společnosti v ČR, možná se o tom dozvíte
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License