Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 11)
 
Adam   
12.02.2023 16:37
Bydliště: Praha
6425 584 6134 
  Macintosh napsal(a):    ...a neni to škoda ? V tom prípade hrozí, že projekt ide do stratena a možno sa už o ňom nikdy nedozvieme...

Dotaz není na mne, ale třeba Energymu pomohu s časem stráveným pro odpověď,
jelikož i tohoto jsme se tu ve vláknu už různě dotkli, že on si různých takových úskalí
je zřejmě hodně vědom a možná to má vymyšlené tak, aby to právě nakonec do ztracena
nešlo, ale současně on provedl v sobě i nějaké prioritizování, které ho dnes
jasně vede k tomu, co a jak musí (chce) ohledně tohoto celého udělat...

Pochopil jsem to však i tak, že jakmile technologii předá, a to možná přes nějaké
patentování, mnohé pak asi vyplyne na veřejnost. Protože v dnešní dravé době
bude muset být ten patent poměrně dost obsáhlý, aby mu to přes šikovné právníky
brzo někdo nevyfouknul. Ať už přímo jemu a nebo společnosti, které on tu technologii předá.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License