 | Adam 12.02.2023 16:37 Bydliště: Praha
|
| Macintosh napsal(a): ...a neni to škoda ? V tom prípade hrozí, že projekt ide do stratena a možno
sa už o ňom nikdy nedozvieme... |
Dotaz není na mne, ale třeba Energymu pomohu s časem stráveným pro odpověď,
jelikož i tohoto jsme se tu ve vláknu už různě dotkli, že on si různých takových úskalí
je zřejmě hodně vědom a možná to má vymyšlené tak, aby to právě nakonec do ztracena
nešlo, ale současně on provedl v sobě i nějaké prioritizování, které ho dnes
jasně vede k tomu, co a jak musí (chce) ohledně tohoto celého udělat...
Pochopil jsem to však i tak, že jakmile technologii předá, a to možná přes nějaké
patentování, mnohé pak asi vyplyne na veřejnost. Protože v dnešní dravé době
bude muset být ten patent poměrně dost obsáhlý, aby mu to přes šikovné právníky
brzo někdo nevyfouknul. Ať už přímo jemu a nebo společnosti, které on tu technologii předá. |
|