 | Energy1 12.02.2023 17:16
|
| | Patent podávat nebudu i když bych mohl, protože Figuera není přesná kopie dle patentu, na originální patentové přihlášce bylo provedené hodně úprav a modifikací v silovém i ovládacím okruhu. V současné době pokud někdo přijde na patentový úřad se zařízením volné energie, tak se zapíše do registru hlídaných osob a patent se uloží k ledu pod rouškou národní bezpečnosti. Stane se tak neprodejným a nikdo nemůže vyrábět a prodávat tyto zařízení. Já sám bych si přidělal jen problémy a do konce života bych měl nůž na krku, nehledě na to, že bych neměl žádný zisk. Technologie bude prodaná na černém trhu bez veřejného patentování. O o mě nikdy nikdo neuslyší, stroj Figuery bude/může využívat zájemce na vlastní nebezpečí za které neručím |
|