Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 12)
 
Energy1   
12.02.2023 17:16

1955 112 2046 
Patent podávat nebudu i když bych mohl, protože Figuera není přesná kopie dle patentu, na originální patentové přihlášce bylo provedené hodně úprav a modifikací v silovém i ovládacím okruhu. V současné době pokud někdo přijde na patentový úřad se zařízením volné energie, tak se zapíše do registru hlídaných osob a patent se uloží k ledu pod rouškou národní bezpečnosti. Stane se tak neprodejným a nikdo nemůže vyrábět a prodávat tyto zařízení. Já sám bych si přidělal jen problémy a do konce života bych měl nůž na krku, nehledě na to, že bych neměl žádný zisk. Technologie bude prodaná na černém trhu bez veřejného patentování. O o mě nikdy nikdo neuslyší, stroj Figuery bude/může využívat zájemce na vlastní nebezpečí za které neručím
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License