 | Energy1 12.02.2023 18:14
|
| | Prodej technologie, ne patentu. Moc dobře vím jak to chodí s patenty a všechno s tím spojené, zvlášť jak píšeš, když patentová komise nemůže zaškatulkovat zařízení volné energie. Patentovat se dá pouze to, co ve slovním znění splňuje kritéria veřejné vědy, nemohu napsat, že generátor čerpá všudepřítomný ether, i když je to pravda. Formulace by musela být podána tak, aby komise slyšela to co slyšet chce. Ale tohle je fuk, patent podávat nebudu, takže odpadnou problémy. Rád bych pomohl lidstvu, ale pokud bych o to usiloval, dopadl bych stejně jako Stan Meyer nebo Slobodyan. Jediná cesta je pouze prodat a zmizet. Nikomu zde nebrání si postavit vlastní generátor a používat jej pro vlastní účely, ale sériová výroba nepřipadá v úvahu |
|