Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 12)
 
Energy1   
12.02.2023 18:14

1955 112 2046 
Prodej technologie, ne patentu. Moc dobře vím jak to chodí s patenty a všechno s tím spojené, zvlášť jak píšeš, když patentová komise nemůže zaškatulkovat zařízení volné energie. Patentovat se dá pouze to, co ve slovním znění splňuje kritéria veřejné vědy, nemohu napsat, že generátor čerpá všudepřítomný ether, i když je to pravda. Formulace by musela být podána tak, aby komise slyšela to co slyšet chce. Ale tohle je fuk, patent podávat nebudu, takže odpadnou problémy. Rád bych pomohl lidstvu, ale pokud bych o to usiloval, dopadl bych stejně jako Stan Meyer nebo Slobodyan. Jediná cesta je pouze prodat a zmizet. Nikomu zde nebrání si postavit vlastní generátor a používat jej pro vlastní účely, ale sériová výroba nepřipadá v úvahu
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License