 | Energy1 12.02.2023 21:59
|
| Adam napsal(a): Figuera vypadá dost zajímavě, ale nakonec ve spoustě detailech i příliš složitě,
pokud by to měli zmáknout třeba i různí garážoví kutilové. |
Naopak, generátor fuguery je jednoduchým zařízením co se principu i stavby týče, pokud se ví jak na to. Jedná se o jedno z nejjednoduších zařízení volné energie. Nevyžaduje nutně žádnou profesionální výrobu jednotlivých částí. Můj prototyp jsem poskládal ve své dílně včetně navinutí všech cívek. Je pravda, že jádra byly vyrobeny na zakázku s velkou přesností, ale zbytek jsem odfušoval.
Naproti tomu turbína Donie Watse je velmi náročná a precizní strojírenská záležitost. Moje turbína byla vyrobena z jednoho 150kg bloku duralu na pětiosém obráběcím centru a velké horizontální fréze. Co se této koncepce týče, tak téměř nic nelze vyrobit doma, vše musí být naprosto přesné a profesionální, žádné domácí čuchtání. Raději nebudu zminovat ceny za obrobení součástí. Proto apeluju na figueru, který je pro spoustu lidí dostupnější |
|