 | Energy1 13.02.2023 10:53
|
| | Je pravdou, že všechno, co jsem uvedl v tomto vláknu byli pouze teoretické odpovědi na obecný princip. Naopak neuvedl jsem nic konkrétního co by stačilo na replikaci. Uvolnil jsem jen tolik, aby nebyl ohrožen můj projekt. Figuera možná vypadá, že lze provést mnoha způsoby, ale není to pravda, ten správný způsob je pouze jeden a v tom je ta složitost. Spousta lidí se třeba snaží elektronicky napodobit lineární vzestup a pokles proudu, ale zapomínají na to, že primární systém musí umožňovat přelévání a rekuperaci potenciálu, což elektronika sama o sobě nedokáže. Figuera funguje pouze jako celek, ne pouze s funkční částí. Ten kdo chápe magnetismus do hloubky, musí pochopit, co se děje v tomto generátoru, elektronika tam vůbec nemusí být, je to pouze modifikace k úplné nehybnosti. Celé to stojí na chování mag. polí, jejich ukládání, uvolnění a řízení |
|