Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 13)
 
Energy1   
13.02.2023 10:53

1955 112 2046 
Je pravdou, že všechno, co jsem uvedl v tomto vláknu byli pouze teoretické odpovědi na obecný princip. Naopak neuvedl jsem nic konkrétního co by stačilo na replikaci. Uvolnil jsem jen tolik, aby nebyl ohrožen můj projekt. Figuera možná vypadá, že lze provést mnoha způsoby, ale není to pravda, ten správný způsob je pouze jeden a v tom je ta složitost. Spousta lidí se třeba snaží elektronicky napodobit lineární vzestup a pokles proudu, ale zapomínají na to, že primární systém musí umožňovat přelévání a rekuperaci potenciálu, což elektronika sama o sobě nedokáže. Figuera funguje pouze jako celek, ne pouze s funkční částí. Ten kdo chápe magnetismus do hloubky, musí pochopit, co se děje v tomto generátoru, elektronika tam vůbec nemusí být, je to pouze modifikace k úplné nehybnosti. Celé to stojí na chování mag. polí, jejich ukládání, uvolnění a řízení
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License