Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 13)
 
Energy1   
13.02.2023 13:45

1955 112 2046 
Stačí se podívat na dosavadní stavby a pokusy replikátorů. Nikdo nezainvestival větší finance do materiálu a každý končí pouze se stolním modelem. Tady si musí být člověk jistý v tom co dělá a hned na první test je potřeba hodně investovat. Malé modely mají problémy s dříve zmíněným, jenže každý doufá, ale zázraky se nedějí. Dal jsem tu dost informací na to, aby zručný člověk s vědomostmi v daném oboru tohle zařízení rozjel. Ostatním co úspěch nepřichází nesplňují kritéria požadavkům na provoz Figuery. Dalo by se říct, že existují tři skupiny lidí. První skupina má dobrý teoretický základ, ale nedokáže přenést teorie do praxe viz Marathonman, druhá skupina je zručná, ale zase nemá potřebné vědomosti, třetí skupina je zručná a má i vědomosti, ale nemíní investovat do něčeho nejistého. Pak je tu ještě čtvrtá, zanedbatelná skupina lidí, která své vědomosti dokáže přenést do praxe a nebojí se investovat, tam patřím já
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License