 | Energy1 13.02.2023 17:52
|
| Macintosh napsal(a): Rešerš na internete ukázala, že v prípade Figuera tá zanedbateľná skupina,
ktorú zmieňuješ neexistuje, je to len jedinec.
Nepodarilo sa nájsť iný úspešný pokus, natož skupinu. |
Záleží kde hledáš, na darknetu je několik lidí s funkčním generátorem, rozhodně nejsem sám. Běžný internet podléhá tvrdé cenzuře a zvlášť ve volných energiích, věř mi. Navíc je na světě mnoho lidí co tyto věci využívají, ale nikdo o nich neví. viz moji kámoši. |
|