 | Energy1 13.02.2023 18:07
|
| martin11 napsal(a): ...assi časem budu hledat sponzora...moje úspory na to nebudou stačit...ale zatím nepředbíhám....uvidíme... |
Se sponzorem to není jednoduchý, investor podá pomocnou ruku až předvedeš funkční model s prokazatelným přebytkem, dříve ti nikdo nedá ani pětník. Vím to z vlastní zkušenosti, nikdo se se mnou nechtěl ani bavit, dokud jsem nepřijel s generátorem na vozíku a černě na bílém nedoložil, že generuju přebytek. Investor pěkně čuměl, když ekoflex se rozpálil do červena a hodinu čekal co se bude dít. Po hodině uznal, že v rámu nemohou být ukryté baterie a to co předvádím je reál. O to větší je problém nějakého investora vůbec přesvědčit, že se nejedná o feak, ta nedůvěra opravdu silná. Ale podařilo se, a teď mám v Číně objednanou hromadu permaloye, profesionální 3f model na kterém začnu brzy pracovat je založený investorem |
|