Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 13)
 
Energy1   
13.02.2023 18:07

1955 112 2046 
  martin11 napsal(a):    ...assi časem budu hledat sponzora...moje úspory na to nebudou stačit...ale zatím nepředbíhám....uvidíme...

Se sponzorem to není jednoduchý, investor podá pomocnou ruku až předvedeš funkční model s prokazatelným přebytkem, dříve ti nikdo nedá ani pětník. Vím to z vlastní zkušenosti, nikdo se se mnou nechtěl ani bavit, dokud jsem nepřijel s generátorem na vozíku a černě na bílém nedoložil, že generuju přebytek. Investor pěkně čuměl, když ekoflex se rozpálil do červena a hodinu čekal co se bude dít. Po hodině uznal, že v rámu nemohou být ukryté baterie a to co předvádím je reál. O to větší je problém nějakého investora vůbec přesvědčit, že se nejedná o feak, ta nedůvěra opravdu silná. Ale podařilo se, a teď mám v Číně objednanou hromadu permaloye, profesionální 3f model na kterém začnu brzy pracovat je založený investorem
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License