 | Energy1 16.02.2023 19:31
|
| | Tak jako každá technologie, tak i Figuera je o dokonalém přenesení teorií do praxe.Nestačí se pro něco nadchnout a očekávat výsledky, takhle to ve vývoji nechodí. Manuální práci a zhmotnění předchází spousta studování, teprve po dokonalém pochopení principu, provedení výpočtů a návrhů se múže začít pracovat. Tyto postupy nelze prohodit, jinak všichni dopadnou jak ti matláci na youtube. Upozornuji, že Figuera není pro neznalé v oblasti elektromagnetismu a elektronice. Generátor sice vypadá jednoduše až primitivně, ale složitost je značná, zejména v oblasti návrhů a výpočtů. Figuera byl profesor fyziky a moc dobře věděl co dělá, dokázal využít fyziku ve svůj prospěch. Doporučuju projít všechny vlákna Marathonmana, zejména obecnou 300 stránkovou diskuzi. Většina teorií a odpovědí je právě tam, nicméně navrhnout realný koncept a něco úspěšného postavit je jiný level. U figuery není snadné přenést teorie do praxe, aby generátor šlapal přesně jak má |
|