Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Generátor Figuera - Základní zmínky od Energy1   (str. 16)
 
Energy1   
16.02.2023 19:31

1955 112 2046 
Tak jako každá technologie, tak i Figuera je o dokonalém přenesení teorií do praxe.Nestačí se pro něco nadchnout a očekávat výsledky, takhle to ve vývoji nechodí. Manuální práci a zhmotnění předchází spousta studování, teprve po dokonalém pochopení principu, provedení výpočtů a návrhů se múže začít pracovat. Tyto postupy nelze prohodit, jinak všichni dopadnou jak ti matláci na youtube. Upozornuji, že Figuera není pro neznalé v oblasti elektromagnetismu a elektronice. Generátor sice vypadá jednoduše až primitivně, ale složitost je značná, zejména v oblasti návrhů a výpočtů. Figuera byl profesor fyziky a moc dobře věděl co dělá, dokázal využít fyziku ve svůj prospěch. Doporučuju projít všechny vlákna Marathonmana, zejména obecnou 300 stránkovou diskuzi. Většina teorií a odpovědí je právě tam, nicméně navrhnout realný koncept a něco úspěšného postavit je jiný level. U figuery není snadné přenést teorie do praxe, aby generátor šlapal přesně jak má
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License