 | Energy1 18.02.2023 15:49
|
| K orgonu nebo etheru nemám co říct, neznám detailní interakce těchto energií s okolním světem a zřejmě je nezná ani věda. Věda sice "ví" že i vakuum není prázdné ale existují částice nesoucí energii prostorem, nicméně vznik a chování těchto částic, nebo spíš určité nehmotné formy energie nikdo podrobně nezná.
Energetický guru Tesla zjistil, že nás obklopuje jakési moře energie, ve kterém doslova plavem. Tuto neviditelnou, nehmotnou a neměřitelnou energii nazval etherem. Zjistil, že mezi hmotným a nehmotným světem je pomyslná brána a ta lze na krátkou dobu "otevřít" a umožnit přenos nižší energetické hladiny na vyšší. Pomyslným otevíráním brány je přerušování toku ss proudu o velké strmosti. Opakovaným dějem při vysoké frekvenci dochází k nepřetržitému toku obrovské energie z prostoru. Dále pak zjistil a v podstatě unifikoval přítomnost etheru v každém zařízení pracující na elektromagnetické indukci. Ether má mít mnoho společného s magnetismem a mag. pole jej z okolí přitahuje a koncentruje. Tj. případ dipólů a jejich magnetizační proudová křivka. Dipóly buzené proudem I2R, by se nikdy nemohly takto chovat bez externí energie. Také magnet by nemohl být trvalým magnetem bez externí energie. Ve fyzice je potřeba si uvědomit co je vlastnost a co už vlastnost není |
|